wypożyczalnia busów

Dotarcie do pracy może być problematyczne, gdyż komunikacja miejska nie zawsze jest dostosowana do godzin pracy, np. firmy budowlanej, a jak wiadomo punktualność w pracy to podstawa, szczególnie, że firmy budowlane zobligowane są do przestrzegania terminów prac pod groźbą kary finansowej ze strony inwestora. Dlatego punktualność jest tak ważna. Jednak nie zawsze pracownicy są w stanie dojechać do miejsca pracy, tym bardziej jeżeli znajduje się ono na uboczu, bądź daleko od ich miejsca zamieszkania. Dlatego, aby móc zredukować koszty, a jednocześnie zadbać o terminowość prac, warto skorzystać z oferty jaką przedstawia wypożyczalnia busów.

Dojedź szybko do miejsca pracy

W branży budowlanej jest bardzo duża konkurencja, dlatego właściciele firm przyjmują zlecenia nie bacząc na lokalizację. Jednak w tym przypadku największe utrudnienie mają pracownicy, którzy nie zawsze są mobilni, a jak wiadomo w umowie zawarty jest termin realizacji pracy, którego bezwzględnie trzeba przestrzegać. Dlatego pracodawca powinien zadbać o pracowników i zapewnić im transport. Dzięki temu może uniknąć wypłacania pracownikom zwrotu kosztów za dojazd na miejsce pracy. Wynajem busów to doskonała oferta skierowana do dużych, średnich i małych przedsiębiorstw budowlanych. Dzięki temu mogą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Bo liczy się oferta

Warto zwrócić uwagę, że prawie każda wypożyczalnia samochodów ma często doskonałą ofertę, która jest niezwykle opłacalna. Wynajem aut jest możliwy zarówno na krótki, jak i na długi okres czasu. W związku z tym firma budowlana, może zdecydować się na określony czas wynajmu w zależności od terminu w jakim ma być wykonane dane zlecenie, jeśli większa część zleceń wykonywana jest w miejscach, gdzie dojazd nie jest utrudniony. Z kolei w sytuacji, gdy firma większość zleceń wykonuje w lokalizacjach, gdzie węzeł komunikacyjny jest ograniczony, może zdecydować się na wynajem busów długoterminowy. Warto tutaj zauważyć, że wszystkie samochody są w doskonałym stanie technicznym.

Wypożyczalnia busów lepsza niż leasing

Jeżeli firma budowlana dopiero niedawno rozpoczęła swoją działalność to nie zawsze dysponuje flotą samochodową. Otrzymanie leasingu nie jest wtedy możliwe, gdyż nie dysponuje się odpowiednimi dochodami czy wkładem własnym. Dlatego wypożyczalnia busów jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, gdyż nie wiąże się z wysokimi kosztami, a jednocześnie oferta obejmuje także serwis i przegląd podobnie jak w przypadku leasingu. Stąd na początku działalności może to być bardzo korzystne rozwiązanie.

Dodaj komentarz