Każdy wie jak ważne jest przechowywanie dokumentów czy innych akcesoriów. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie cennych rzeczy są metalowe certyfikowane szafy. Szafy te są w stanie pomieścić sporą liczbę segregatorów i zabezpieczyć dokumenty również przed pożarem czy zniszczeniem na wskutek wybuchu albo innych zdarzeń. Zabezpieczenia certyfikowanych szaf to specjalne zamki zamykane w sposób bezpieczny bez możliwości otwarcia ich przez włamywaczy, zamykane na specjalne kody.

Metalowe meble to nie tylko szafy na dokumenty ale także sejfy gabinetowe i sejfy na broń.

Certyfikowane szafy na dokumenty

Te szafy metalowe wykorzystywane są w celu przechowywania np dokumentacji księgowej lub innej specjalistycznej, dokumentów tajnych i poufnych.

Mogą być zamykane zwykłym kluczem eurolock lub też na zamek szyfrowy i elektroniczny, zawierają miseczki do plombowania i specjalne półki oraz wewnętrznie
zamykane skarbczyki.

Certyfikowane sejfy gabinetowe

To certyfikowane szafy metalowe nadające się do obudowy lub wbudowania w ścianę służą do przechowywania np. środków pieniężnych innych cennych certyfikatów i dokumentów oraz biżuterii i dzieł sztuki. Rożne wymiary sejfów pozwalają dobrać optymalne rozwiązanie do przechowywania komputerów, gotówki, papierów wartościowych, segregatorów oraz broni palnej.

Mogą być zamykane zwykłym kluczem eurolock lub też na zamek szyfrowy i elektroniczny, zawierają miseczki do plombowania i specjalne półki oraz wewnętrznie zamykane skarbczyki.

Certyfikowane szafy na broń

To certyfikowane szafy metalowe, które spełniają wymogi rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 26.08.2014 roku w sprawie przechowywania broni i amunicji. Są to szafy na broń długą, świetnie nadające się do przechowywania broni myśliwskiej ale także karabinów automatycznych służących Policji i Wojsku.

Mogą być zamykane zwykłym kluczem eurolock lub też na zamek szyfrowy i elektroniczny, zawierają miseczki do plombowania i specjalne uchwyty na broń i mini sejfy na amunicję.
Wszystkie szafy są wykonane z najlepszej jakości stali, mogą posiadać wewnętrzne poszycie jako podwójny element w postaci dwóch lub trzech profili znakomicie zabezpieczające przed mechanicznym uszkodzeniem. Wszystkie szafy są standardowo malowane lakierem szarym, mogą być dobrane inne kolorystyki, dedykowane sejfy mogą zostać wykonane z najlepszej jakości stali o wysokim połysku zapewniając elegancję i klasę w miejscu w którym będą zamontowane. Szafy metalowe na broń mogą być montowane jako obiekty wbudowane lub jako obiekty wolnostojące z maksymalnym poziomem zabezpieczeń i potrójnym poszyciem ze stali konstrukcyjnych, zapewni to bezpieczeństwo przechowywania broni a w szczególności amunicji. Mogą być specjalnie izolowane co powoduje że wewnątrz ich panuje optymalna temperatura i nie doprowadzi do niekontrolowanego wybuchu broni lub pozostawionej w niej amunicji.

Wszystkie typy szaf są certyfikowane tzn że zabezpieczenia zarówno zamknięcia jak i materiały z których są wykonane są najwyższej jakości.

Dodaj komentarz